VilniusSliders

Radijo bangomis valdomų modelių (drifto) klubas.
RC drifto trasa Vilniuje
Modelių nuoma

Rėmėjai

RcMart

rcmart.com

Bene gausiausią pasirinkimą turinti, vienas geriausių kainų siūlanti parduotuvė. RcMart kolektyvas mielai prisideda prie varžybų prizų, trasos patobulinimo darbų.


DS Racing

DS Racing

Puikių padangų (ir ne tik) gamintojai iš Tailando, kurių produkciją renkasi daugumos šalių čempionatai ir net Pasaulio čempionatas D1-10!


Modeliukai.lt

Modeliukai.lt

Gausiausią stendinių modelių pasirinkimą siūlanti elektroninė parduotuvė, kuri nepamiršta ir "didesnių" kolegų, bei mielai pasiūlo dažų, medžiagų ar įrankių palankiomis kainomis.
Taip pat mielai prisideda prie varžybų organizacinių klausimų, skatina domėtis stendiniais modeliais bei padeda tobulinti žinias kėbulų apdirbimo klausimais.


RCdalys.lt

RCdalys.lt

RCdalys.lt RC modelių centre teikiamos visos RC modeliavimo paslaugos. RCdalys.lt klientams patrauklūs savo novatoriškumu ir profesionaliu požiūriu į RC modeliavimą ir klientų poreikius, o parduotuvė siūlo mažiausias kainas Lietuvoje.


Team Tetsujin

Team Tetsujin

Team Tetsujin - tai įvairiapusiška bičiulių komanda iš Japonijos, gaminanti išskiritinius Tetsujin Super Rim ratlankius su keičiamu "offsetu", kėbulus, trasos atributus, led sistemas ir dar daug visko. Taip pat, tai RC drifto trasa Japonijoje


Dynami:t

Dynami:t

Gazuotas gaivusis gėrimas, kurio sudėtyje yra B grupės vitaminų, sukurtas fiziškai bei protiškai aktyviems žmonėms.


FCKIT.pl


RC modelių parduotuvė, kurioje niekur kitur nerastos prekės žemiausiomis kainomis.


cyborgshop.lt


Specializuota Radijo Bangomis Valdomų Modelių ir laisvalaikio/hobby prekių elektroninė parduotuvė.


simuliatoriuakademija.lt


Simuliatorių akademija - vairavimo simuliatorių centras, įsikūręs Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Mes siūlome naujoviška vairavimo įgūdžių tobulinimo programą, naudajant profesionalius vairavimo simuliatorius. Kiekvienas užsukęs į mūsų akdemiją pasisems ir įspūdžių ir įgūdžių.

Apie VilniusSliders

Mus rasite
Šeškinės g. 22, Vilnius

El. paštas: [email protected]