VilniusSliders

Radijo bangomis valdomų modelių (drifto) klubas.
RC drifto trasa Vilniuje
Modelių nuoma

2 procentų skyrimas

Skirdami 2% gyventojų pajamų mokesčio VŠĮ "Mažasis šonaslydis" Jūs padėsite užtikrinti kokybišką varžybų inventorių, saugias treniruočių patalpas bei šio sporto plėtrą Lietuvoje.

Visos surinktos lėšos bus panaudotos:

  • Parodomųjų ir įskaitinių varžybų organizavimui
  • Patalpų treniruotėms išlaikymui ir priežiūrai
  • Mokomajam inventoriui įsigyti
  • Radio bangomis valdomų modelių šonaslydžio populiarinimui


Paramą galite skirti užpildę FR0512 v.4 formą, kurią galite pateikti internetu pasinaudodami VMI EDS (elektroninio deklaravimo sistema) sistemą, įteikti mokesčių administratoriui tiesiogiai arba išsiųsti paštu į VMI.

Mes siūlome tai atlikti internetu, kadangi tai pareikalaus tik dviejų minučių Jūsų brangaus laiko ir mes mielai Jums padėsime.
Beje, pagal Lietuvos įstatymus parama galima skirti iki penkerių metų iškart, kad kasmet nereikėtų šios formos pildyti iš naujo, todėl siūlome apie tai pasvarstyti.

Paramos gavėjus galite pasitikrinti: http://www.vmi.lt/cms/paramos-gaveju-duomenys1

VŠĮ "Mažasis šonaslydis" gavėjo kodas: 304053373

Kaip pateikti prašymą pasinaudojant VMI EDS?

Prisijunkite prie VMI EDS pasinaudodami elektronine bankininkyste arba mobiliuoju parašu.

Pirmajame lange dešinėje pasirinkite "Pildyti formą"
 

2% paramos skyrimas. Pirmas žingsnisToliau renkamės "Prašymas skirti paramą":
 

2% paramos skyrimas. Antras žingsnis

 

Šiame lange renkamės "Pildyti internetu"

 

2% paramos skyrimas. Trečias žingsnisAtsidariusioje formoje užpildome savo duomenis, mokestinį laikotarpį nurodome praėjusius metus, pažymime varnelę 6S, kad norime skirti paramos gavėjui.
Pirmoje (ar sekančioje po jau užpildytos, jei dar kažkam skiriate dalį savo pajamų mokesčio) eilutėje pasirenkame, kad parama bus skiriama paramos gavėjui
 

2% paramos skyrimas. Ketvirtas žingsnisNurodome gavėjo identifikacijos numerį: 304053373, nusprendžiame kiek procentų skirsime. Viso galima skirti 2%, tačiau jei ketinate paremti ir kitą veiklą, tuomet turite šias paramas padalinti, pvz.: 1% vienai ir 1% kitai.

Paskutiniame langelyje pasirenkame iki kurio mokestinio laikotarpio bus teikiama parama. Pasirinkus šiuos metus - paramą skirsite tik šiais, pasirinkus kitus - paramą teiksite keletą metų iš eilės, bet ne daugiau negu penkerius (pasirinkus daugiau nei vienerius metu šios formos kasmet pateikti Jums nebereikės).
 

2% paramos skyrimas. Penktas žingsnisKai viską užpildysite - pasitikrinkite ar nėra klaidų ir spauskite "patvirtinkite ir pateikite prašymą". Nepateikti ir nebaigti pildyti prašymai saugomi 7 dienas, po to ištrinami ir pildyti tenka iš naujo.

2% paramos skyrimas. Šeštas žingsnisIš anksto Jums dėkojame už Jūsų supratingumą ir paramą!

Pagarbiai,
VŠĮ "Mažasis šonaslydis" kolektyvas

Apie VilniusSliders

Mus rasite
Šeškinės g. 22, Vilnius

El. paštas: [email protected]